Dětské dorty Praha

Více fotografií najdete ve fotogalerii...

Dětský dort Popelka
Dětský dort "Já padouch"
Dětský dort Minnie
Dětský dort medvěd
Velký dětský dort Hello Kitty

Zabýváme se uměleckou tvorbou originálních dětských dortů v Praze.  Mezi nejoblíbenější dorty pro děti patří dorty k prvním narozeninám. Naší motivací je potěšit malé oslavence, přispět ke krásným fotografiím z neopakovatelných narozenin a nabídnout všem hostům nejen krásný, ale také velmi chutný dort. Dort k prvním narozeninám bude součástí rodinného alba, a proto klademe maximální důraz na dokonalé provedení. Dorty pro děti jsou v poslední době nejoblíbenější narozeninové dorty. Velmi často tvoříme dětské dorty marcipánové. Mezi žádané motivy patří pohádkové postavy, zvířátka nebo veselé figurky. Dortíky pro děti tvoříme nejčastěji pestré a barevné. U pohádkových dortů klademe velký důraz na detaily pohádkových postaviček a celkové provedení. Zvolte si svoji oblíbenou pohádku nebo motiv a vyberte složení dortu, nebo nechte výběr na nás. Součástí naší nabídky je dovoz dortů pro Prahu a Středočeský kraj. Dětský dort Praha 1, dětské dorty Praha.

Složení dětských dortů: čokoládový, světlý, vanilkový, Red Velvet nebo oříškový korpus (a mnoho dalších); čokoládové, tvarohové, smetanové, pistáciové, mandlové nebo kávové krémy (a mnoho dalších); čerstvé ovoce; ochucený máslový krém; marcipánový potah (pravý marcipán nebo marcipánová potahovací hmota); jedlé marcipánové hmoty – zdobení a postavičky. Vše je kvalitní, čerstvé a chutné.

Mezi nejpopulárnější dětské dorty patří: dort Barbie, dort Minnie, dort Mickey Mouse, Mickeyho klubík, dort Hello Kitty, dort pohádkový zámek, dort ledové království, Anna a Elza, dort Shrek, Frozen, želvy ninja, Trolls, Cars, cake, dort Popelka

Exkluzivní dětský dort Praha 2018

Dětské dorty na objednávku

 

© 2012 Dorty Havelková tel.: 720 161 168